Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/i/h/u2790/public_html/kategorie.php on line 135

   

Menu

   MIKRO hosting

   Dedikované servery

   Porovnať hosting balíky

   Manuál - Control Panel

   Užívateľská príručka

   Prihlasovacie údaje

   Ukážky

   Reg. do vyhľadávačov

   Technické info

   Majiteľom webstránok

Nastavenia pošty

   Outlook Express

   Mozilla Thunderbird

Nástroje pre web

   Farebná schéma

   Počítadlo

Prihlásenie SETUP

Meno
Heslo
Zabudnuté heslo

Prihlásenie WEBMAIL

Meno
Heslo
www. .
Inštalácia administračného systému - Mambo

Ukážka Mambo na adrese: http://mambo.ihost.sk

Stiahnite si systém Mambo z adresy http://www.mamboserver.com. Po úspešnom stiahnutí obsah zozipovaného súboru skopírujete na server.

Ako prvé si spustíte stránku kde ste skopírovali systém Mambo a spustíte ju v prehliadači v tvare napr. www.vasadomena.sk. Zobrazí sa vám nasledovná stránka na ktorej v pravom hornom rohu kliknete na Next.

Druhým krokom sú podmienky používania. Po prečítaní podmienok odškrtnete I Aceept GPL License ( odškrtnutím súhlasíte s podmienkami ) a kliknete na tlačidlo Next.

Tretím krokom je vyplnenie údajov databázi

1. prístupové meno, ktoré ste si zvolili pri zadávaní objednávky.
2. prístupové heslo, ktoré ste si zvolili pri zadávaní objednávky.
3. domenask (napr. názov Vašej domény bez bodky čiže napr. vasadomena.sk má databázu vasadomenask)
4. táto funkcia slúži nato ak máte viac tabuliek v databáze, ktoré môžu byt rovnaké a nechcete aby sa prepísali tak zadáte prefix (napr. mambo_) nesmiete použiť old_

Ak ste vyplnili všetko správne tak kliknite na Next. Po kliknutím na tlačidlo vám vyskočí okno, je to len upozornenie čí ste všetko vyplnili správne ak áno tak kliknite na OK.

Tu musíte zadať meno alebo názov stránky, ktoré sa bude bude používať pri posielaní mailu zo stránky ( napr. vasadomena). Ak sa tak stane tak kliknite na Next.

V tretom kroku si stačí zvoliť heslo do aministrácie stránky (je nutne si ho pamätať), váš email (nieco@vasadomena.sk) a nezabudnite zmeniť práva CHMOD postup podľa obrázku. Ostatné údaje za vás vyplní automatický systém Mambo, ak sa tak nestane tak to vyplňte na základe údajov na obrázku.

Posledným krokom je vloženie php kódu v okne (písané modrou farbou) do súboru configuration.php-dist. Kód vložte nasledovne: kliknite na súbor a Editujte ho (F4). Obsah v súbore vymažete a nahradíte ho kódom z inštalácie. Editovaný súbor uložíte a skopírujete na server, nezabudnite prepísať pôvodný súbor. Tento súbor premenujete z configuration.php-dist na configuration.php

Nezabudnite kompletne vymazať priečinok installation. Kliknutím na View Site (sa vám zobrazí stránka) a kliknutím na Administration (sa dostanete do administračnej časti). Nezabudnite na prihlasovacie meno a heslo do administrácie. Gratulujeme práve ste úspešne nainštaloval systém Mambo.Na adrese http://www.mamboserver.com nájdete ešte veľa ďalších doplnkov k vašej stránke ako napríklad jazykové mutácie, updaty, štýly stránky, ...
Domény
.sk    15,80 € / rok
.cz     8,70 € / rok
.eu     8,00 € / rok
.com  8,70 € / rok
Novinky
13.08.12 Problém s mailami
Na jednom z našich mailserverov sa momentálne vyskytol menší problém, na jeho odstránení už intenzívne pracujeme. Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.
02.02.11 Plánovaný výpadok
Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať o plánovanom výpadku našich dátových služieb z dôvodu upgradu zariadení v server housingovom centre. Plánovaný výpadok nastane dňa 04.02.2011 v hodinách od 02:00 do 03:00. Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám vopred ospravedlňujme.
09.09.10 Aktualizovali sme Horde – pridali sme jeho dynamickú verziu
Zákazníci Ihostu, ktorí používajú webové rozhranie pre čítanie pošty Horde (IMP), si pri prihlasovaní sa do svojho konta môžu všimnúť, že majú na výber dve možností. Buď sa môžu prihlásiť do klasickej (pôvodnej) alebo dynamickej (ajaxovej - pripomínajúce klasických poštových klientov typu Outlook Express) verzie. Aktulalizovali sme Horde, preto je na výber aj jeho dynamická verzia. Od pôvodnej verzie sa odlišuje novým vizuálom a dá sa povedať, že aj jednoduchším narábaním s mailami (kliknete na mail a hneď sa vám dole zobrazí). Vyskúšajte si, v čom sa vám bude lepšie pracovať.


Inštalácie

   Mambo

   Oscommerce

   phpBB

Počítadlo
Využite našu doplnkovú službu web počítadlo a sledujte návštevnosť vašej internetovej stránky. Počítadlo je grafické a úplne zadarmo.

REGISTRÁCIA


Uvedené ceny sú s 20% DPH.
Ceny nezahŕňajú ročný udržiavací poplatok za doménu, ktorý platíme jednotlivým správcom domén.
© 2005-2011 Ihost.sk - všetky práva vyhradené.
Úvod  |   OBJEDNÁVKA  |   Cenník  |   Obchodné podmienky  |   Domény  |   FAQ  |   Vírus info  |   Referencie  |   Porovnať hosting  |   Kontakt

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!