Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/i/h/u2790/public_html/obj/include/formfunction.php on line 27
IHOST.SK - profesionálny webhosting, registrácia do vyhľadávačov, návody, manuály, registrácia domén - PHP 4, SSI, SMTP / SMTPs, POP3, POP3s, SMTP + SSL, domény, web, web priestor, www, com
Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/i/h/u2790/public_html/kategorie.php on line 135

   

Menu

   MIKRO hosting

   Dedikované servery

   Porovnať hosting balíky

   Manuál - Control Panel

   Užívateľská príručka

   Prihlasovacie údaje

   Ukážky

   Reg. do vyhľadávačov

   Technické info

   Majiteľom webstránok

Nastavenia pošty

   Outlook Express

   Mozilla Thunderbird

Nástroje pre web

   Farebná schéma

   Počítadlo

Prihlásenie SETUP

Meno
Heslo
Zabudnuté heslo

Prihlásenie WEBMAIL

Meno
Heslo
www. .

Objednávka
 Krok: Voľba produktu ->  Platobné informácie ->  Kontaktné údaje ->  Kontrola ->  Odoslanie   

OBJEDNÁVKA
Doména www..
Chcem registrovať novú doménu
previesť od iného poskytovateľa
registráciu domény si zabezpečím sám (iba pre profesionalov)
Zrýchlená registrácia
iba u .sk domény - prečítajte si popis dole.
Doména bola uhradená
Zaškrtnite v príade že udržiavací poplatok za doménu máte uhradený.
Produkt

!!! Nehostujeme warez, chat a download stránky !!!

Údaje o voľnosti domény nemusia byť presné sú získavané z databáz správcov jednotlivých domén prvej úrovne. Za ich správnosť nenesieme žiadnú zodpovednosť.
Doména - zadajte názov domény - môže obsahovať znaky a-z čísla 0-9 a znak - pričom tento znak nesmie byť na začiatku ani na konci názvu. Názov domény nemôže byť totožný s TLD doménou teda nieje možné registrovať com.sk, net.sk, sk.com a pod.
Zrychlená registrácia - zrýchlená registrácia domény je možná len u nových slovenských doménach. Pri ZR nie je potrebné zasielať rámcovú zmluvu a ani ďalšie dokumenty do SK-NIC a doménu je monžné sprevádzkovať do 24 hodín od pripísania poplatku na náš účet. V tomto prípade je doména registrovaná na identifikátor EXO TECHNOLOGIES spol. s r.o. a zákaznik má vyhradné právo prevádzkovať objednanú doménu a taktiež právo kedykoľvek bezplatne previesť doménu na seba .
Doména bola uhradená - zaškrtnite v prípade že poplatok za doménu už bol uhradený (systém Vám zaučtuje doménu až po ukončení zaplateného obdobia), alebo ak si budete registrovať a spravovať doménu sám, pri zaškrtnutí systém neúčtuje poplatok za doménu.
Pri prevode .com, .net,.org,.info,.biz domény od iného poskytovateľa je potrebné pri prevode predĺžiť platnosť domény o 1 rok ciže nezaškrtávajte túto možnosť.
Registráciu si zabezpečím sám - zaškrtnite v prípade že si doménu zaregistrujete sám . V tomto prípade Vám pripravíme webhostingové konto. Nasmerovanie domény, zmenu nameserverov, prípadne A a MX záznamov si musíte zabezpečiť!!!


Domény
.sk    15,80 € / rok
.cz     8,70 € / rok
.eu     8,00 € / rok
.com  8,70 € / rok
Novinky
13.08.12 Problém s mailami
Na jednom z našich mailserverov sa momentálne vyskytol menší problém, na jeho odstránení už intenzívne pracujeme. Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.
02.02.11 Plánovaný výpadok
Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať o plánovanom výpadku našich dátových služieb z dôvodu upgradu zariadení v server housingovom centre. Plánovaný výpadok nastane dňa 04.02.2011 v hodinách od 02:00 do 03:00. Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám vopred ospravedlňujme.
09.09.10 Aktualizovali sme Horde – pridali sme jeho dynamickú verziu
Zákazníci Ihostu, ktorí používajú webové rozhranie pre čítanie pošty Horde (IMP), si pri prihlasovaní sa do svojho konta môžu všimnúť, že majú na výber dve možností. Buď sa môžu prihlásiť do klasickej (pôvodnej) alebo dynamickej (ajaxovej - pripomínajúce klasických poštových klientov typu Outlook Express) verzie. Aktulalizovali sme Horde, preto je na výber aj jeho dynamická verzia. Od pôvodnej verzie sa odlišuje novým vizuálom a dá sa povedať, že aj jednoduchším narábaním s mailami (kliknete na mail a hneď sa vám dole zobrazí). Vyskúšajte si, v čom sa vám bude lepšie pracovať.


Inštalácie

   Mambo

   Oscommerce

   phpBB

Počítadlo
Využite našu doplnkovú službu web počítadlo a sledujte návštevnosť vašej internetovej stránky. Počítadlo je grafické a úplne zadarmo.

REGISTRÁCIA


Uvedené ceny sú s 20% DPH.
Ceny nezahŕňajú ročný udržiavací poplatok za doménu, ktorý platíme jednotlivým správcom domén.
© 2005-2011 Ihost.sk - všetky práva vyhradené.
Úvod  |   OBJEDNÁVKA  |   Cenník  |   Obchodné podmienky  |   Domény  |   FAQ  |   Vírus info  |   Referencie  |   Porovnať hosting  |   Kontakt

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!