Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/i/h/u2790/public_html/kategorie.php on line 135

   

Menu

   MIKRO hosting

   Dedikované servery

   Porovnať hosting balíky

   Manuál - Control Panel

   Užívateľská príručka

   Prihlasovacie údaje

   Ukážky

   Reg. do vyhľadávačov

   Technické info

   Majiteľom webstránok

Nastavenia pošty

   Outlook Express

   Mozilla Thunderbird

Nástroje pre web

   Farebná schéma

   Počítadlo

Prihlásenie SETUP

Meno
Heslo
Zabudnuté heslo

Prihlásenie WEBMAIL

Meno
Heslo
www. .
Registrácia do vyhľadávačou
Nenechajte stratiť Vašu stránku medzi tisíckami stránok konkurencie!


Pokiaľ stránku umiestnite na server a nie je registrovaná vo vyhľadávačoch je len veľmi malá pravdepodobnosť, že bude mať návštevnosť väčšiu ako 5-6 ľudí denne. Títo návštevníci sa najskôr dozvedeli o stránke z Vašich propagačných materiálov alebo z databázy domén. Ak chcete stránku prezentovať širšej verejnosti a tým aj zvýšiť pravdepodobnosť predaja Vaších produktov, je potrebné umiestniť odkazy na stránku do vyhľadávačov , kde si ju môžu potencionálni klienti nájsť na základe vyhľadávaného slova, názvu produktu, kategórie stránky,popisu firmy.

Nie je však vyhľadávač ako vyhľadávač! Ako je to možné? V zásade možno vyhľadávače rozdeliť na dva druhy - katalógy a fulltextové vyhľadávače. Fulltextové vyhľadávače si Vašu stránku nájdu sami a na základe určitého algoritmu sa rozhodnú, či ju zaradia a čo z vašej stránky zaradia ako popis. Takto funguje napríklad Google. Katalógové vyhľadávače nemajú žiadnych robotov, ktorí zbierajú dáta po internete a o Vašej stránke sa nedozvedia pokiaľ ju tam nezaregistrujete. Väčšina slovenských vyhľadávavačov má hlavne katalógovú časť, v ktorej sa primárne vyhľadáva a ak výsledky nestačia, tak preberajú výsledky z iných fulltextov. Doluuvedená ponuka sa vzťahuje na katalógové vyhľadávače alebo katalógovú časť vyhľadávačov.

Zabezpečíme pre Vás profesionálnu registráciu do katalógových vyhľadávačov.

Zaradenie stránky a spracovanie vyhľadávačom trvá 1-3 týždne u slovenských vyhľadávačov a 1-3 mesiace u globálnych vyhľadávačov ako dmoz a pod.!!! Preto Vás prosíme o trpezlivosť. Po zaregistrovaní stránky dostanete email s informáciami a vyhľadávačmi kde bola zaregistrovaná. Taktiež dbajte na to aby ste si vybrali správny produkt, niektoré vyhľadávače neakceptujú stránky v niektorých jazykoch, teda pokiaľ podáme žiadosť o zaradenie slovenskej stránky do čisto anglického vyhľadávača táto stránka tam nebude zaradená. Pri registrácií negarantujeme pozíciu umiestnenia odkazu.

Ponúkame k naším webhostingovým produktom. V prípade že ste si službu neobjednali pri objednávke webhostingu možete si ju objednať emailom na adrese support@ihost.sk


Ponúkane produkty:

1.Základ - registrácia do slovenských vyhľadávačov minimálne 15 vyhľadávačov - najlacnejšia varianta
19.60 €

2.Štandard - registrácia do slovenských vyhľadávačov minimálne 15 + minimálne 50 x globálne (google, altavista, dmoz - zdieľa databázu so stovkami iných vyhľadávačov ...)
27.60 €
Domény
.sk    15,80 € / rok
.cz     8,70 € / rok
.eu     8,00 € / rok
.com  8,70 € / rok
Novinky
13.08.12 Problém s mailami
Na jednom z našich mailserverov sa momentálne vyskytol menší problém, na jeho odstránení už intenzívne pracujeme. Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.
02.02.11 Plánovaný výpadok
Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať o plánovanom výpadku našich dátových služieb z dôvodu upgradu zariadení v server housingovom centre. Plánovaný výpadok nastane dňa 04.02.2011 v hodinách od 02:00 do 03:00. Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám vopred ospravedlňujme.
09.09.10 Aktualizovali sme Horde – pridali sme jeho dynamickú verziu
Zákazníci Ihostu, ktorí používajú webové rozhranie pre čítanie pošty Horde (IMP), si pri prihlasovaní sa do svojho konta môžu všimnúť, že majú na výber dve možností. Buď sa môžu prihlásiť do klasickej (pôvodnej) alebo dynamickej (ajaxovej - pripomínajúce klasických poštových klientov typu Outlook Express) verzie. Aktulalizovali sme Horde, preto je na výber aj jeho dynamická verzia. Od pôvodnej verzie sa odlišuje novým vizuálom a dá sa povedať, že aj jednoduchším narábaním s mailami (kliknete na mail a hneď sa vám dole zobrazí). Vyskúšajte si, v čom sa vám bude lepšie pracovať.


Inštalácie

   Mambo

   Oscommerce

   phpBB

Počítadlo
Využite našu doplnkovú službu web počítadlo a sledujte návštevnosť vašej internetovej stránky. Počítadlo je grafické a úplne zadarmo.

REGISTRÁCIA


Uvedené ceny sú s 20% DPH.
Ceny nezahŕňajú ročný udržiavací poplatok za doménu, ktorý platíme jednotlivým správcom domén.
© 2005-2011 Ihost.sk - všetky práva vyhradené.
Úvod  |   OBJEDNÁVKA  |   Cenník  |   Obchodné podmienky  |   Domény  |   FAQ  |   Vírus info  |   Referencie  |   Porovnať hosting  |   Kontakt

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!