Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /www/i/h/u2790/public_html/kategorie.php on line 135

   

Menu

   MIKRO hosting

   Dedikované servery

   Porovnať hosting balíky

   Manuál - Control Panel

   Užívateľská príručka

   Prihlasovacie údaje

   Ukážky

   Reg. do vyhľadávačov

   Technické info

   Majiteľom webstránok

Nastavenia pošty

   Outlook Express

   Mozilla Thunderbird

Nástroje pre web

   Farebná schéma

   Počítadlo

Prihlásenie SETUP

Meno
Heslo
Zabudnuté heslo

Prihlásenie WEBMAIL

Meno
Heslo
www. .
Ukážky
Control Panel
Control panel je základný nástroj pre správu Vášho hostihgového konta. V Control paneli vytvárate, prípadne presmerovávate vaše emailové schránky a nastavujete heslá k nim. Tiež nastavujete doménový kôš ( čo to je, sa dočítate v sekcii Otázky a odpovede ). Môžete sledovať vaše platby za hosting. Priamy prístup k Webmailu,WebFTP- prípadne k databázam. A mnoho iných funkcií (editácia DNS záznamov, heslovanie...)
Webmail - HORDE / IMP
Webmail - vynikajúci nástroj na správu vašej pošty cez webové rozhranie. Môžete čítať, písať, a ukladať odoslané aj rozpísané maily. Prehľadne označiť maily ako čítané- nečítané, osobné,-obchodné, do koša, vybaviť-vybavené... atď. Množstvo doplnkových funkcií ako kalendár - možnosť plánovania dňa či pracovného týždňa, poznámkový blok... Všetko so skvelou grafikou, dostupné kdekoľvek na svete. Ako príklad jednej z mnohých užitočných funkcií - možnosť nastavenia aktuálneho časového pásma miesta, kde sa práve nachádzate. Garantovaný prístup k Vašej pošte 24 hodín denne, 7 dní v týždni (na rozdiel od freemailových serverov).
WebFTP
Webftp je webové rozhranie pre ftp, prostredníctvom ktorého môžete nahrávať, meniť a mazať súbory vo Vašom webovom priestore bez nutnosti mať nainštalovaný software pre ftp. Prostredníctvom webftp môžete nahrávať stránky jednoduchým klikaním bez znalosti FTP príkazov. Vhodný nástroj na rýchle a jednoduché umiestnenie Vašej stránky na server.
phpMyAdmin
Nástroj spre správu MySQL databáz s možnosťou jednoducho vytvárať, meniť a prehľadávať tabuľky vo vašej databáze aj bez hlbších znalosti MySQL. Pomocou tohto nástroja si taktiež možete databázy exportovať do svojho počítača alebo opačne.
phppgAdmin
Pre užívateľov prevádzkujúcich POSTGRE SQL databázy poskytujeme phppgadmin, ktorý je podobnou aplikáciou ako phpMyAdmin pre tento typ databáz.
Domény
.sk    15,80 € / rok
.cz     8,70 € / rok
.eu     8,00 € / rok
.com  8,70 € / rok
Novinky
13.08.12 Problém s mailami
Na jednom z našich mailserverov sa momentálne vyskytol menší problém, na jeho odstránení už intenzívne pracujeme. Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.
02.02.11 Plánovaný výpadok
Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať o plánovanom výpadku našich dátových služieb z dôvodu upgradu zariadení v server housingovom centre. Plánovaný výpadok nastane dňa 04.02.2011 v hodinách od 02:00 do 03:00. Za spôsobené nepríjemnosti sa Vám vopred ospravedlňujme.
09.09.10 Aktualizovali sme Horde – pridali sme jeho dynamickú verziu
Zákazníci Ihostu, ktorí používajú webové rozhranie pre čítanie pošty Horde (IMP), si pri prihlasovaní sa do svojho konta môžu všimnúť, že majú na výber dve možností. Buď sa môžu prihlásiť do klasickej (pôvodnej) alebo dynamickej (ajaxovej - pripomínajúce klasických poštových klientov typu Outlook Express) verzie. Aktulalizovali sme Horde, preto je na výber aj jeho dynamická verzia. Od pôvodnej verzie sa odlišuje novým vizuálom a dá sa povedať, že aj jednoduchším narábaním s mailami (kliknete na mail a hneď sa vám dole zobrazí). Vyskúšajte si, v čom sa vám bude lepšie pracovať.


Inštalácie

   Mambo

   Oscommerce

   phpBB

Počítadlo
Využite našu doplnkovú službu web počítadlo a sledujte návštevnosť vašej internetovej stránky. Počítadlo je grafické a úplne zadarmo.

REGISTRÁCIA


Uvedené ceny sú s 20% DPH.
Ceny nezahŕňajú ročný udržiavací poplatok za doménu, ktorý platíme jednotlivým správcom domén.
© 2005-2011 Ihost.sk - všetky práva vyhradené.
Úvod  |   OBJEDNÁVKA  |   Cenník  |   Obchodné podmienky  |   Domény  |   FAQ  |   Vírus info  |   Referencie  |   Porovnať hosting  |   Kontakt

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!